HAKKIMIZDA

Tarihin Kalbinde Özenli Hizmet

Sizin En Özel Anınız Bizim Uzmanlığımız

Safranbolu Turizm A.Ş. olarak uzun yıllardır Safranbolu’da turizm alanında yerli ve yabancı turistlere hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, turizm alanındaki faaliyetlerine Zalifre Otel işletmesi ile başlamıştır. Zalifre Otel, UNESCO dünya miras şehri Safranbolu’nun ilk 3 yıldızlı oteliolup, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

Şirketimiz, turizm alanındaki faaliyetlerini 200 yıllık geçmişi olan tarihi bir Rum konağını aslına uygun olarak restore ettirip Zalifre Konak adıyla Safranbolu’ya kazandırarak sürdürmüştür. Zalifre Konak faaliyete geçtiği yıl Safranbolu Belediyesi tarafından “En İyi Restore Edilen Tarihi Konak” ödülüne layık görülmüştür.

Şirketimiz, otel ve konak işletmeciliğinin yanı sıra, bünyesinde bulunan Grand On Tour Turizm Acentesi ile, TÜRSAB tarafından yetkilendirilmiş A Tipi Turizm Acentesi olarak konaklama, paket tur, rehberlik hizmetleri, transfer hizmetleri gibi tüm konularda yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet vermektedir.

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİMİZ

Modern mimariyi otantik Safranbolu evleri dokusu ile harmanlayarak sizlere sunduğumuz otelimizde; Konaklama, Düğün & Nişan, Toplantı - Kongre başta olmak üzere bir çok organizasyon ile sizlere hizmet veriyoruz.

2 adımda ulaşım

Dünya Miras Kenti Safranbolu'nun yeni yerleşim merkezinde olan otelimiz tarihi Safranbolu'ya yürüme mesafesindedir.

Otantik Mimari

Otelimiz iç tasarımı ile modern ve otantik Safranbolu evleri mimarisini aynı anda sizlere yaşatacak şekilde hazırlanmıştır.

Organizasyonlar

Tüm detayları profesyonel ekibimizle birlikte düşünerek, misafirlerimizi kusursuz şekilde ağırlıyoruz.

Esnek oda seçimi

Standart, Suit ve Triple oda seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun konaklama seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Restaurant

Yöresel ve evrensel lezzetlerle bezenmiş zengin menülü mutfağıyla, yılın her günü hizmetinizdeyiz.

Ferah Alanlar

Safranbolu evlerinin otantik havasını modern altyapısı ile buluşturan otelimiz ferah oda ve sosyal alanları ile sizlerle.

WORLD HERITAGE CITY

Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşamının özelliklerini kent ölçeğinde yaşatan, tarihi ve kültürel eserlerini tüm insanlara sunan bir örnek bir kenttir. Sahip olduğu zengin kültürel miras ve bu mirasın korumadaki başarısı Safranbolu'yu bir dünya kenti ününe kavuşturmuş ve UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'ne alınmasını sağlamıştır..

konak@zalifreotel.com · +90-370-725-7450