ETKİNLİK & DAVET & ORGANİZASYON

Uzman Personelimizle Özenli Ev Sahipliği…
Zerafet

Sizin En Özel Anınız Bizim Uzmanlığımız

Konağımız iki dönüm büyüklüğündeki yemyeşil bahçesinde, yaz aylarında Safranbolu’da yapacağınız düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınızda 800 kişiye kadar sizi ve misafirlerinizi ağırlayabilmektedir.

Klasik düğün, zengin alkollü/alkolsüz yemek menüleri, süsleme alternatifleri ve müzik organizasyonu ile en özel gününüzde tüm detayları profesyonel ekibimize bırakarak misafirlerinizi kusursuz şekilde ağırlayabilirsiniz

Düğün & Nişan

Zalifre konak, en özel günlerinizde ilk andan itibaren sizi rahat ve konforlu hissettirir. Anılarınızın ölümsüz olması için en ince detaylara kadar düşünür, tüm sürecin mükemmel bir zerafet içerisin yürütür.

Sizin en özel anınız bizim uzmanlığımız

Fotograf Galerisi

Organizasyon

Zengin süsleme seçenekleri, alkollü / alkolsüz yemek menüleri ile özel günlerinizde tüm detayları profesyonel ekibimize bırakarak misafirlerinizi kusursuz şekilde ağırlayabilirsiniz.

Özenli Ev Sahipliği, Detaylarda Mükemmellik

Fotograf Galerisi

Toplantı & Kongre

Özel yemek davetleriniz ve 20 kişiye kadar olan toplantılarınızda misafirlerinizi ağırlayabilir. Zengin kahve arası ikramları ile kurumsal kimliğinize uygun şekilde toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman kadromuzla profesyonellere özel etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Fotograf Galerisi

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİMİZ

Modern mimariyi otantik Safranbolu evleri dokusu ile harmanlayarak sizlere sunduğumuz otelimizde; Konaklama, Düğün & Nişan, Toplantı - Kongre başta olmak üzere bir çok organizasyon ile sizlere hizmet veriyoruz.

2 adımda ulaşım

Dünya Miras Kenti Safranbolu'nun yeni yerleşim merkezinde olan konağımız tarihi Safranbolu'ya yürüme mesafesindedir.

Otantik Mimari

Konağımız iç tasarımı ile modern ve otantik Safranbolu evleri mimarisini bir arada sizlere yaşatacak şekilde hazırlanmıştır.

Organizasyonlar

Tüm detayları profesyonel ekibimizle birlikte düşünerek, misafirlerimizi kusursuz şekilde ağırlıyoruz.

Oda Seçenekleri

Suit, Ahşap ve taş oda seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun konaklama seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Restaurant

Yöresel ve evrensel lezzetlerle bezenmiş zengin menülü mutfağıyla, yılın her günü hizmetinizdeyiz.

Ferah Alanlar

Safranbolu evlerinin otantik havasını geniş bahçesi ile buluşturan otelimiz ferah oda ve alanları ile sizlerle.

WORLD HERITAGE CITY

Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşamının özelliklerini kent ölçeğinde yaşatan, tarihi ve kültürel eserlerini tüm insanlara sunan bir örnek bir kenttir. Sahip olduğu zengin kültürel miras ve bu mirasın korumadaki başarısı Safranbolu'yu bir dünya kenti ününe kavuşturmuş ve UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'ne alınmasını sağlamıştır..

konak@zalifreotel.com · +90-370-725-7450